Specjalista ds. sprzedaży na rynek polski

Get Job Sp. z.o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i kompleksowa sprzedaż usług   rekrutacji stałej w podległym regionie
• budowa własnej bazy kontrahentów
• planowanie i wykonywanie wizyt u klientów - profesjonalne opracowywanie indywidualnych ofert i prezentacji sprzedażowych zgodnych ze specyfiką branżową klienta
• umacnianie pozytywnych relacji biznesowych z klientami (w tym obsługa posprzedażowa)
• realizacja planów sprzedażowych
• raportowanie, analiza oraz przygotowanie prognoz projektowych do Managera Działu
• współpraca z działami rekrutacji, kadr oraz marketingiem

Od kandydatów oczekujemy:
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość technik sprzedażowych bądź negocjacyjnych
• doświadczenie w branży HR będzie dodatkowym atutem
• samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu
• zaangażowanie, motywacja i pozytywne nastawienie do realizowanych zadań
• dobrej organizacji pracy oraz zarządzania czasem
• umiejętności pracy samodzielnej oraz pracy w zespole projektowym
• czynne prawo jazdy kat. B.
• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)
• atrakcyjny system wynagradzania składający się z podstawy oraz systemu premiowego
• duże możliwości rozwoju
• pracę w młodym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie
• partnerską atmosferę w pracy
• niezbędne narzędzia pracy
• szkolenia sprzedażowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.