Specjalista ds. sprzedaży na rynek polski

Get Job Sp. z.o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i kompleksowa sprzedaż usług z zakresu pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałej w podległym regionie

• budowa własnej bazy kontrahentów

• planowanie i wykonywanie wizyt u klientów - profesjonalne opracowywanie indywidualnych ofert i prezentacji sprzedażowych zgodnych ze specyfiką branżową klienta

• umacnianie pozytywnych relacji biznesowych z klientami (w tym obsługa posprzedażowa)

• realizacja planów sprzedażowych

• raportowanie, analiza oraz przygotowanie prognoz projektowych do Managera Działu

• współpraca z działami rekrutacji, kadr oraz marketingiem

Wymagania:

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość technik sprzedażowych bądź negocjacyjnych

• doświadczenie w branży HR będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

• zaangażowanie, motywacja i pozytywne nastawienie do realizowanych zadań

• dobrej organizacji pracy oraz zarządzania czasem

• umiejętności pracy samodzielnej oraz pracy w zespole projektowym

• czynne prawo jazdy kat. B.

• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjny system wynagradzania składający się z podstawy oraz systemu premiowego

• duże możliwości rozwoju

• pracę w młodym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie

• partnerską atmosferę w pracy

• niezbędne narzędzia pracy

• szkolenia sprzedażowe

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.