Specjalista ds. Sprzedaży na Allegro

SuperWnętrze.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sklep internetowy poszukuje osoby do rozwoju sprzedaży na allegro.

Praca w siedzibie firmy na ul. Organki 2, Kraków (późniejszym okresie możliwa praca hybrydowa)

Do naszego zespołu potrzebujemy osoby:

  • doświadczeniem w branży e-commerce / allegro
  • znajomością panelu baselinker
  • dyspozycyjnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17
  • komunikatywnej, sumiennej i otwartej
  • sprawnie obsługującej komputer

Ze swojej strony oferujemy:

  • interesującą pracę umożliwiającą rozwój zawodowy
  • otwartość na innowacje
  • wdrażanie własnych pomysłów
  • umowę zlecenie
  • dobrą atmosferę i pracę w zgranym zespole

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Tworzenie i redagowanie opisów produktów
  • Planowanie i przygotowanie kampanii Allegro
  • Współpraca z partnerami i tworzenie wspólnych akcji promocyjnych
  • Nadzorowanie jakości obsługi na kontach allegro
  • Dbanie o atrakcyjną ofertą produktową na kontach
  • Analiza i Raportowanie tygodniowych sprzedaży
  • Analiza konkurencji i tygodniowe raporty
  • Tworzenie kampanii promocyjnych

Prezentacja firmy

Sklep zajmuje się sprzedażą akcesoriów do wyposażenia wnętrz od 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce