Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań

Poznań, wielkopolskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Poznań
NR REF.: 1120000

Twoja następna firma
Będziesz pracować dla międzynarodowego dewelopera mieszkaniowego. Projekt dotyczy inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu. Firma realizuje inwestycje także w innych miastach regionalnych oraz w Warszawie.

Twoje następne stanowisko
Będziesz pracować jako Specjalista ds. Sprzedaży mieszkań w zespole poznańskim. Do Twoich zadań będzie należeć kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży inwestycji mieszkaniowych, prezentacja nieruchomości, przedstawianie warunków umowy, budowanie i utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami, udział w działaniach marketingowych, przygotowywanie raportów sprzedaży, pomoc przy odbiorach mieszkań – koordynacja harmonogramu odbiorów, przygotowywanie protokołów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, które znają rynek deweloperski i zajmowały się sprzedażą inwestycji mieszkaniowych (rynek pierwotny lub wtórny). Osoba ta powinna także posiadać wiedzę z zakresu sprzedaży i negocjacji, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoką kulturę osobistą. Ważnym jest, by kandydat prezentował twórcze podejście, potrafił działać w zespole oraz samodzielnie, rzetelnie podchodził do wykonywanych obowiązków. Warunkiem koniecznym jest posługiwanie się w języku angielskim, przynajmniej na poziomie komunikatywnym oraz dobra znajomość MS Office.

Co zyskujesz?
Zatrudniona osoba otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie, umowę o pracę, możliwość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji, pakiet socjalny i benefity.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena