Doradca ds. Obsługi Klienta

Big City Broker

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Pracownika do sprzedaży inwestycji deweloperskich (mieszkania, domy, lokale)

Oczekuje od Ciebie:
- kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy
- chęci osiągnięcia sukcesu
- przedsiębiorczości
- umiejętności współpracy z zespołem
- doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
- sprawnego zarządzania czasem pracy
- umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
- samodzielnego rozwiązywania problemów i elastyczności w działaniu
- odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty
- sprawnej obsługi pakietu Office
- wysokiej kultury osobistej
- silnej samodyscypliny

Czym będziesz się zajmować:
- sprzedażą nowych mieszkań,
- współpracą z innymi deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami,
- tworzeniem profesjonalnych zdjęć, filmów i planów mieszkań,
- przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje nieruchomości,
- negocjować umowy,
- utrzymywać trwałe i dobre relacje z klientami.

Wymagania

Kogo szukam?
- Szukam osoby, która potrafi rozmawiać z ludźmi, a klienta traktuje jako partnera w interesach.
- Dołącz do przebojowego zespołu i rozpocznij karierę w nieruchomościach w firmie skazanej na sukces.

Co oferuje?
- wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży
- niezbędny sprzęt
- młody i energiczny zespół służący pomocą
- pracę w firmie, która stale i dynamicznie się rozwija.

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi