Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Kwidzyn, Malbork, Puck, pomorskie

Home Broker S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeśli...

  • chcesz zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w prestiżowej, największej firmie doradczej,
  • potrafisz budować relacje z Klientami,
  • jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą,
  • chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej

... dołącz do Home Broker

Wartością firmy są ludzie, dlatego oferujemy:

  • Wysokie zarobki - podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę dla lidera rynku nieruchomości i finansów, stabilnej i szybko rosnącej firmy
  • Naukę sprzedaży od najlepszych na rynku doradców nieruchomości
  • Kompleksowe 2-tygodniowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
  • Pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
  • Możliwość awansu
  • Świadczenia pozapłacowe: telefon, laptop, prywatną opiekę medyczną

Nasze wymagania:

  • Wysokie zdolności interpersonalnych
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Przedsiębiorczość, ambicja

Najbliższe szkolenie wstępne już 04.12.2017.

Jesteśmy największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą i wynajmem... nieruchomości mieszkaniowych oraz największym brokerem rynku pierwotnego. Jako jedyni na rynku, świadczymy zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Nieruchomości