Specjalista ds. sprzedaży marketplace – Amazon, Ebay

F.H. Polex Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoja rola – będziesz odpowiedzialny(-a) za dział e-commerce marketplace, administrację, nadzorowanie i kompleksową obsługę sprzedaży poprzez serwisy typu marketplace.

Pracując z nami zyskasz:

• wynagrodzenie wraz z możliwością systemu motywacyjnego w zależności od wyników Twojej pracy

• zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

• stanowisko, gdzie będziesz samodzielnie mógł(-a) wyznaczać nowe kierunki rozwoju tego działu

Do Twoich zadań należeć będzie:

• koordynacja w procesie automatyzacji z wybranymi marketplace’ami

• wprowadzenie nowych produktów, kompleksowe zarządzanie sprzedażą poprzez serwisy marketplace tj. Amazon, Ebay i inne

• dbanie o atrakcyjny wygląd sklepu i prezentację produktów

• analizę produktów i optymalizacja listingów

• aktywnie monitorowanie i proponowanie rozwiązań marketingowych zwiększających sprzedaż

• tworzenie reklam sponsorowanych

• poszukiwanie oraz rozwijanie nowych platform sprzedażowych

Wymagania

Oczekiwania:

• praktyczna i teoretyczna znajomość platform sprzedażowych takich jak Amazon, Ebay

• podstawowy zakres wiedzy z zakresu e-commerce

• podstawowy zakres wiedzy SEO i optymalizacji

• mile widziana znajomość algorytmów – Cassini oraz A9

• umiejętność kreowania i analizowania danych sprzedażowych

• umiejętność dobrej organizacji pracy

• znajomość MS Excel w stopniu dobrym

• znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio marki dziecięce o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie