Specjalista ds. sprzedaży, język francuski, zdalnie!

Selvoy

Rzesszów, podkarpackie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Rzesszów

Tivron to językowe call center działające w obszarze zdrowia i urody. Pracują tu ludzie, dla których sprzedaż jest przede wszystkim pasją, którą codziennie mogą rozwijać i doskonalić.

Do Naszego zespołu poszukujemy osoby, która oprócz duszy sprzedawcy, posiada także doskonałą znajomość języka francuskiego.

Nie masz doświadczenia, lecz czujesz, że miejsce to pozwoli Ci rozwinąć skrzydła?

Twoje zadania:

  • telefoniczny kontakt z klientami rynku zagranicznego
  • dosprzedaż produktów klientom, którzy złożyli zamówienie online, bądź jakiś czas temu skorzystali z oferty

Co możemy Ci zaoferować:

  • wynagrodzenie podstawowe 30 zł netto/h (5000 netto/msc.) + atrakcyjny system prowizyjny
  • wsparcie w postaci szkoleń/warsztatów przez cały okres naszej współpracy
  • praca stacjonarna w jednym z naszych oddziałów: Kraków, Warszawa, Cieszyn lub możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • świetną atmosferę oraz wsparcie każdego dnia!

Pamiętaj, że dla Nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie. Pokaż je, a praca z Nami przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".