Specjalista ds. sprzedaży IT

PrestaPros.com

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa leadów - nawiązanie kontaktu z potencjalnym klientem, weryfikacja informacji oraz uzgodnienie celów
  • Tworzenie i prezenycja oferty
  • Sprzedaż produktów cyfrowych m.in. sklepów internetowych opartych na silniku PrestaShop, modułów do sklepów internetowych, abonamentów godzinowych i innych usług
  • Sporządzanie raportów
  • Uwaga! Praca nie wymaga "cold callingu". Głównym zajęciem jest obsługa bieżących zapytań

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży - doświadczenie w branży e-commerce będzie dużym atutem
  • Znajomość rynku e-commerce (sklepy internetowe, marketing online)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność i samodzielność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego będzie niewątpliwym atutem

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie zależne również od wyników
  • Pracę w centrum Krakowa
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Szkolenia z wieloletnimi praktykami branży

O firmie

  • Jesteśmy krakowską firmą specjalizującą się w obsłudze sklepów internetowych opartych na silniku PrestaShop
  • Świadczymy usługi z zakresu marketingu internetowego
  • Jakość świadczonych usług i solidność ich wykonania są podstawowymi wartościami jakimi się kierujemy
  • Praca dotyczy sprzedaży produktów marki prestapros.com

Prezentacja firmy

W PrestaPros specjalizujemy się w profesjonalnym i kompleksowym świadcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management