Specjalista ds. sprzedaży IT

Devire

Gdynia (lub zdalnie), pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdynia (lub zdalnie)

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży IT poszukujemy specjalisty na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • rozwój sieci kontaktów w USA i Europie;
  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych;
  • tworzenie nowych możliwości biznesowych w celu rozwoju firmy;
  • prowadzenie rozmów sprzedażowych i negocjacji z klientami;
  • tworzenie raportów sprzedażowych.

Wymagania:

  • m.in roczne doświadczenie w sprzedaży software'u;
  • biegła znajomość j.angielskiego m.in C1;
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • umiejętność zarządzania własnym czasem.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B;
  • wynagrodzenie podstawowe + premie procentową od sprzedaży;
  • możliwość 100% pracy zdalnej.
Devire Devire Devire Devire