Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Działamy w od ponad 20 lat i jesteśmy jedną z wiodących firm w branży zajmującej się ochroną środowiska. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i profesjonalny zespół. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę cechującą się dobrą organizacją pracy, kulturą osobistą oraz ambitną, rzetelnie podchodzącą do postawionych zadań.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zwiększenie portfela klientów internetowych oraz wzrost świadomości marki firmy poprzez działania związane z prezentowaniem i sprzedażą produktów i usług.

Oczekiwania:

  • praktyczna wiedza z zakresu pozycjonowania sklepów/stron internetowych,
  • znajomość SEO/SEM/Google: Analytics/Adwords/Search Console,
  • obsługa MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • mile widziane: znajomość HTML/CSS ORAZ prawo jazdy kat. B.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie projektów SEO dla serwisów Spółki,
  • analiza ruchu przychodzącego oraz konwersji,
  • dobór fraz i przygotowywanie strategii SEO,
  • optymalizacja On-Page SEO,
  • targetowanie reklam na Facebooku do grup docelowych,
  • link building; content marketing; tagowanie,
  • monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów,
  • realizacja działań promocyjno-sprzedażowych,
  • analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań ,marketingowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę o pracę na pełen etat od. 03.11.2018
  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Przyjazne środowisko pracy, wysoką kulturę pracy, szacunek i dobrą atmosferę w firmie
  • Pakiet medyczny
  • Wynagrodzenie: podstawa – 3000,- Pln ; premia zadaniowa – 2000,- Pln

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.