Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Pasieka Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem działu sprzedaży internetowej poszukujemy ambitnych, zaangażowanych i komunikatywnych kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska:

- pełna obsługa funkcjonowania sklepu internetowego:

zarządzanie sklepem, dodawanie produktów, tworzenie opisów produktowych, dbanie o atrakcyjność oferty i terminowa realizacja zamówień

- współtworzenie i realizacja działań promocyjnych w obszarze e-marketingu

- współpraca przy tworzeniu strategii e-marketingowej

- obsługa posprzedażowa klientów

Wymagania

- zorientowanie na potrzeby klienta i osiąganie celów sprzedażowych

- doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego

- wysokie umiejętności komunikacyjne

- dobre umiejętności graficzne (edycja zdjęć produktowych, banerów itp.)

- znajomość obszarów SEO, SEM, CMS, HTML/CSS będzie niewątpliwym atutem

- samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej, aby jak najwydajniej wykorzystać dostępny czas

- umiejętność działania kreatywnego

- znajomość branży pszczelarskiej - mile widziana

Oferujemy:

- system premiowy

- rozwój kompetencji

- szkolenia

- umowę o pracę

- przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 23 stycznia 2017, klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Pasieka Sp. z o.o. to 70 lat tradycji i doświadczenia w branży pszczelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi