Specjalista ds. sprzedaży internetowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji i czynny udział w tworzeniu działu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • W czasach pandemii możliwość częściowej pracy zdalnej

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży internetowej
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne - konieczność rozumienia zastosowania produktów firmy i umiejętność doradztwa klientom)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2
  • Zainteresowanie tematyką social media
  • Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Chęć rozwoju i tworzenia od podstaw działu sprzedaży internetowej

Zadania:

  • Obsługa klientów firmy w zakresie sprzedaży części zamiennych
  • Weryfikacja i aktualizacja cennika
  • Monitorowanie rynku w zakresie sprzedaży części zamiennych
  • Doradztwo w zakresie produktowym
  • Koordynowanie zamówień
  • Kontrolowanie stanu zapasów części zamiennych w magazynie firmy
  • Raportowanie kierownictwu firmy o wynikach sprzedaży
  • Organizowanie sezonowych wyprzedaży
  • Inicjowanie usprawnień wspomagających sprzedaż
  • Monitorowanie rynku części zamiennych w zakresie cen oraz konkurencyjności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy