Specjalista d.s. Sprzedaży Internetowej

Glan-Daw

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent sportowej odzieży termoaktywnej z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Stanowisko do przyuczenia

Zadania:

- Realizacja/obsługa zamówień detalicznych i hurtowych

- Kontakt z klientem mailowy oraz telefoniczny

- Przygotowywanie ofert sprzedaży na allegro i dla klientów hurtowych

- Przygotowanie zdjęć produktowych

- Obróbka zdjęć w programach graficznych (Photoshop)

- Tworzenie opisów produktów na potrzeby aukcji allegro i sklepu internetowego

- Aktualizacja strony firmowej i sklepu internetowego.

Wymagania

Wymagania

-umiejętność swobodnej obsługi komputera (internetowe portale sprzedażowe: sklepy, eBay, Allegro

- Wykrztalcenie minimum srednie

- Konieczna znajomość MS- Allegro

- Znajomość HTM oraz CSS3

- Znajomość programów graficznych (Photoshop, CorelDraw, adobe Illustrator)

- Podstawowa znajomość fotografii cyfrowej

- Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, kreatywne myślenie

- Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów

- Konsekwencja w realizacji zadań

- Wykształcenie min. Średnie

- Doświadczenie w obsłudze sprzedaży internetowej przy pomocy Menadżera Allegro

- Punktualność (firma znajduje się w Łodzi)

-Wymagamy również biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.

Proponujemy..

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Miłą i przyjazną atmosferę pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Możliwość samorealizacji i zdobycia doświadczenia

- Udział w tworzeniu nowych kolekcji odzieży

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego.

(Mile widziane portfolio z przykładami własnych opisów produktów, obrobionych zdjęć, grafik.)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Producent Termoaktywnej Odzieży Sportowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta