Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Skład Techniczny Sp. z o.o.

03-816 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• obsługę sklepu internetowego oraz aukcji internetowych
• obsługę klientów firmy poprzez telefon i e-mail zgodnie z określonymi standardami
• doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez Spółkę
• przyjmowanie zamówień od klientów i ich realizację
• utrzymywanie kontaktu z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami Spółki

Oferujemy samodzielne stanowisko pracy w młodym zespole oraz rozwój zawodowy i zarobki uzależnione od kreatywności i zaangażowania.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• znajomości pakietu Microsoft Office ze szczególnym naciskiem na obsługę programu Excel
• znajomości HTML
• znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z kontrahentami zagranicznymi (znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
• wysokich kompetencji interpersonalnych (łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności, umiejętności pracy zespołowej)
• zorientowania na wynik i rozwój
• samodzielności i konsekwencji w działaniu
• zaangażowania, sumienności i lojalności w stosunku do pracodawcy
• mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży i obsłudze klienta (doświadczenie w sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem)

Prezentacja firmy

Skład Techniczny Sp. z o.o. jest firmą handlową specjalizującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia po okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie