Specjalista ds. sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

ABC ENERGIA Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Już od 2009 roku działamy w branży energii odnawialnej co pozwoliło nam zbudować solidną pozycję na rynku energetycznym. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która dba o dobre relacje w zespole.

Co warto o nas wiedzieć?

  • Tworzymy elektrownie fotowoltaiczne dla osób fizycznych, firm oraz jednostek samorządu terytorialnego na terenie całej Polski.
  • Rozwijamy się kilkukrotnie szybciej niż polska branża fotowoltaiczna.
  • Dzięki współpracy m.in. z Komisja Europejską kształtujemy polską i europejską politykę energetyczną.
  • Dbamy o work-life balance.

Stawiamy na ludzi i dbamy o nasze talenty!

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta i kompleksowa obsługa nowo zawieranych umów.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym w zakresie rozwoju biznesu oraz własnych umiejętności i kompetencji.
  • Dbałość́ o wizerunek firmy.
  • Dbałość o atmosferę w firmie i zespole.

Dołącz do nas jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (doświadczenie w obszarze fotowoltaiki będzie dodatkowym atutem).
  • Posiadasz umiejętność́ aktywnej pracy w terenie z klientem.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Chcesz rozwijać się w branży nastawionej na innowacje produktowe i ochronę środowiska dzięki stosowaniu odnawialnych źródeł energii.

Korzyści, które oferujemy:

  • Szkolenia produktowe w zakresie fotowoltaiki i innych odnawialnych źródeł energii.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie, w której „człowiek – pracownik” … jest najważniejszy.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń w oparciu o podstawę i część prowizyjną.
  • Wsparcie pionu technicznego i biura obsługi przy realizacji projektów pozwalające Ci skupić się na Twoich celach sprzedażowych.
  • Możliwość rozwoju w branży, która obecnie należy do jednej z najbardziej rozwijających się w sektorze OZE – odnawialnych źródeł energii.

Prezentacja firmy

ABC ENERGIA Sp. z o.o. <br/>Już od 2009 roku działamy w branży energii ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting