Specjalista ds. sprzedaży - instalacje elektryczne i systemy monitoringu

GoldStream Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w roli managera ds. rozwoju strategii sprzedaży nowoczesnych technologii i usług elektrotechnicznych.

Zakres obowiązków:
• budowanie bazy i pozyskiwanie klientów,
• prezentacja oferty, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z klientami,
• obsługa klienta kluczowego,
• raportowanie prowadzonych działań,
• rozwój strategii docierania do potencjalnych klientów i rozpoznawanie ich potrzeb,
• przygotowywanie ofert pod zapytania klienta.

Korzystne i stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie bazowe + premia, szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (preferowane: elektrotechnika, elektronika),
• kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• kompleksowe postrzeganie organizacji i jej potrzeb,
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

GŁÓWNY PROFIL FIRMY: Biuro Projektów Inżynierskich <br/> <br/>ZAKRES BRA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi