Specjalista ds Sprzedaży i Rozwoju

BF Promotion

Poznan, Wołczynska 18, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TGL Poland Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą działającą na rynku artykułów reklamowych oraz poligrafii od prawie 10 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju
Miejsce pracy: Poznań- Plewiska
Jeśli:
- czujesz się kompetentny/a w zakresie nawiązywania relacji z klientami,
- prowadzeniu z nimi rozmów i negocjacji, a poczucie to możesz poprzeć
przynajmniej dwuletnim
doświadczeniem,
- cechuje cię wysoki stopień komunikatywności i z łatwością budujesz relacje
międzyludzkie
- komunikujesz się w języku angielskim (wymagane) - dzięki czemu jesteś w stanie
działać na rynku
międzynarodowym,
- doskonale organizujesz własną pracę i jesteś w stanie wyznaczać priorytety, więc
idealnie
odnajdziesz się na samodzielnym stanowisku dającym dużą swobodę działania,
(mile widziana znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego).
To jesteś idealnym Kandydatem/Kandydatką mogącym podjąć wyzwania w obszarach:
- pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania trwałych i pozytywnych relacji z obecnymi
odbiorcami produktu
- tworzenia ofert handlowych, które będą realizować zarówno oczekiwania klienta jak i strategię
sprzedażową pracodawcy,
-analizowania sytuacji na rynku w celu dostrzeżenia najnowszych zmian i tendencji oraz dopasowania do nich działań sprzedażowych,
W dbałości o Twój rozwój i satysfakcję pracodawca zapewnia:
- samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, odgrywające ważną rolę w rozwoju firmy,
- atrakcyjne wynagrodzenie ,
- benefit Multisport
- wspieranie inicjatywy i pomysłowości poprzez stworzenie przestrzeni do
swobodnego działania,
- rozwój zawodowy
- pracę w młodym i kreatywnym zespole

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tgl Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.

Prezentacja firmy

W branzy reklamowej istniejemy od ponad 5 lat. Zajmujemy sie produkcja i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi