Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Szkoleń

APEXnet Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację celów sprzedażowych poprzez telefoniczny kontakt z klientami (inicjowanie kontaktów) oraz sprzedaż usług szkoleniowych. Oczekiwana średnia dzienna ilość zainicjowanych kontaktów to 40 rozmów telefonicznych. Praca w systemie CRM na bazie już istniejących danych.

Praca w dniach roboczych, w godzinach 7.45 - 16.00 w tym dwie przerwy (śniadaniowa i lunchowa - Twoja higiena pracy i dbanie o siebie jest dla nas ważne). Po okresie wdrożenia możliwa jest zdalna praca na efekt.

Na w/w stanowisku będzie również możliwość współtworzenia nowych produktów edukacyjnych i doradczych wspólnie z pozostałymi Specjalistami ds. sprzedaży i rozwoju szkoleń, Zespołem Realizacji Szkoleń oraz Zespołem Marketingu.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon
  • zaangażowanie w sprzedaż telefoniczną
  • chęć rozwoju na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży
  • inicjowanie rozmów telefonicznych
  • znajomość j. polskiego w mowie i piśmie
  • realizowanie planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • stałe podnoszenie kompetencji sprzedażowych pod okiem specjalisty
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premie)
  • bonusy za ponadprzeciętne wyniki
  • pracę na produktach, które są sprawdzone i oczekiwane przez rynek
  • praca w siedzibie firmy zlokalizowanej w dzielnicy Włochy
  • przyjazną atmosferę i dbałość o rozwój zawodowy oraz pozazawodowy
  • możliwość włączenia się w inne projekty i wpływ na zmiany w całej firmie
  • umowę o współpracę (wł. działalność) obejmującą płatną przerwę (dłuższą niż urlop na umowę o pracę)
  • możliwość pracy zdalnej

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń może liczyć na kilkutygodniowy program wdrożenia w specyfikę firmy i jej produktów a następnie pracę w zgranym i wspierającym zespole. W naszej firmie szanujemy czas, dlatego lubimy punktualność zarówno w obszarze rozpoczynania jak i kończenia pracy. Skupienie się na realizacji zadań w ciągu dnia oraz puste biuro po 16tej i czas na realizowanie własnych pasji pozazawodowych to jedna z naszych podstawowych wartości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Prezentacja firmy

ApexNet jest nowoczesną firma edukacyjną z 17-letnim doświadczeniem, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta