Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

D&D COMPANY

Warszawa(Wesoła), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem spółki i planowaniem nowych inwestycji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ( Wesoła )

Zadania:

  • profesjonalna obsługa Klientów firmy,
  • prezentacja oferty firmy,
  • aktywna sprzedaż produktów z oferty,
  • budowanie relacji z Klientem,
  • organizacja biura sprzedaży,
  • zarządzanie biurem sprzedaży i podległym zespołem,
  • zawieranie i prowadzenie umów z Klientami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsługi klienta
  • ogólna wiedza z zakresu budownictwa, wyposażenia wnętrz, finansów i zagadnień prawnych związanych z budownictwem,
  • komunikatywność, otwartość i dynamizm w działaniu,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży),
  • certyfikaty i autoryzacje największych producentów stolarki,
  • elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji Kandydata,
  • profesjonalne i wspierające środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem sprzedażowym i marketingowym,
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma D&D COMPANY zrzeszamy najlepszych! Zajmujemy się sprzedażą i monta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi