Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Tivron to międzynarodowe call center działające na rynku polskim i kilkunastu rynkach zagranicznych m.in. niemieckim, hiszpańskim, chorwackim, francuskim. Zaczynamy dzień od ciao, salut, cześć, hallo i innych! Ważne są dla nas #komunikacja, #szczerość, #autentyczność, #różnorodność, #kreatywność, #zaangażowanie.

Do naszego zespołu szukamy aktualnie osoby, która wesprze nas w działaniach na rynku polskim.

Nie jesteśmy korporacją, zapewniamy sprzyjającą rozwojowi atmosferę pracy. Liczy się dla nas każdy pracownik, bo wiemy, że każdy wnosi do naszej firmy coś cennego :)

Zadania na stanowisku konsultanta:

  • telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • aktywna dosprzedaż produktów - kontaktujesz się z klientami, którzy złożyli zamówienie online, a Twoim zadaniem jest powiększyć zamówienie
  • badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie w postaci podstawy ok. 2000 zł netto przy pełnym etacie plus prowizja od sprzedaży ok. 2000 zł netto
  • praca w godz. 8-16, pn-pt
  • praca w biurze przy Rondzie Czyżyńskim w Krakowie
  • szkolenia, warsztaty
  • umowa zlecenie/umowa o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)
  • dofinansowanie do karty Multisport

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania i chęci do pracy
  • wytrwałości w swoich działaniach
  • komunikatywności
  • chęci zdobywania nowych umiejętności
  • nastawienia na realizację celów

Chcesz spróbować swoich sił w sprzedaży? Zapraszamy Cię do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".