Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Enpire

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesuje Cię:

  • praca w firmie wyróżnionej w rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie jako jedna z niewielu polskich firm, a także zdobywcą Gazeli Biznesu 2018 i Geparda Biznesu 2018
  • stabilne zatrudnienie w siedzibie jednego z 4 oddziałów firmy i stałe możliwości rozwoju
  • brak górnej granicy premii, Ty decydujesz jak dużo chcesz zarobić
  • prężnie działający zespół młodych ludzi, którzy konsekwentnie realizują cel bycia top of the top na rynku
  • możliwość awansu – rozwój jest wpisany w nasze DNA!

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów z różnych branż gospodarki w zakresie usług transportowych
  • przygotowywanie i składanie ofert na realizację transportów krajowych i międzynarodowych
  • dbanie o jak najlepszą obsługę dotychczasowych klientów biznesowych
  • prowadzenie spotkań, rozmów i korespondencji z klientami
  • negocjowanie warunków współpracy i prezentowanie możliwości firmy
  • współpraca z wewnętrznym działem spedycji i administracji
  • stałe poszerzanie wiedzy na temat rynku usług spedycyjnych

Wymagania

  • może pochwalić się doskonałą znajomością języka obcego
  • posiada wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • cechuje się zaangażowaniem w wykonywaną pracę oraz silnym nastawieniem na sukces
  • posiada doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta
  • zna branżę transportową

Prezentacja firmy

ENPIRE jest najszybciej rozwijającą się firmą w Europie, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi