Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem włoskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas określony (rok), z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z pracodawcą
  • Zatrudnienie na pełny etat (8-16/ 9-17)
  • Benefity pozapłacowe (MultiSport, Luxmed, PZU)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka włoskiego (C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży lub obsługi klienta
  • Mile widziane wykształcenie lub wiedza z zakresu digital marketingu

Zadania:

  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnym klientem na podstawie otrzymanych informacji
  • Przekazywanie informacji na temat produktów
  • Identyfikacja potrzeb klienta
  • Tworzenie lead’ów sprzedażowych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials