Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem węgierskim

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Homeglobal to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej. Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal daje szansę na imponujące zarobki.

Opis stanowiska:

  • Kontakt z klientami z rynku węgierskiego oraz sprzedaż produktów
  • Promowanie produktów
  • Dbanie o relację z klientami
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka węgierskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane
  • Motywacja do rozwoju właśnie w tym obszarze
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru

Oferujemy:

  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy
  • Elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do własnych możliwości)
  • Premiowanie dobrych wyników
  • System szkoleń
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy
  • Możliwość używania na co dzień języków obcych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu