Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta na rynku polskim

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Aktualnie szukamy osób do telefonicznej obsługi klienta do naszego biura w Krakowie.

Zajmujemy się obsługą posprzedażową i dosprzedażą w branży health & beauty, głównie w obszarze naturalnej suplementacji.

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby z nami pracować, wszystkiego Cię nauczymy!

Jakie byłyby Twoje zadania?

  • telefoniczny kontakt z klientem
  • badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie produktów
  • sprzedaż produktów i negocjacje cenowe

Jakich osób szukamy?

  • dyspozycyjnych w pełnym wymiarze godzin
  • komunikatywnych i otwartych na kontakt z klientem
  • pewnych siebie i zmotywowanych
  • ambitnych i chętnych na zdobywanie nowych doświadczeń

Co możemy zaoferować?

  • pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie w formie podstawy i atrakcyjnych prowizji
  • szkolenia sprzedażowe i z zakresu obsługi klienta
  • kartę Multisport
  • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze
  • dobrą lokalizację naszego biura

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".