Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (język estoński)

HR Systems Sp. z o.o.

Warszawa, (home office), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nr ref. SP/EE/2020

Oczekiwania:

  • Znajomość języka estońskiego na poziomie C1-warunek konieczny w przypadku braku znajomości j. polskiego wymagana znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta lub sprzedażą;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne;
  • Doskonała organizacja czasu własnej pracy;
  • Samodzielność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • Motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania;

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klientów z rynku estońskiego
  • Kontakt z klientami z rynku estońskiego oraz sprzedaż produktów
  • Promowanie produktów
  • Dbanie o relację z klientami
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover);
  • System szkoleń pod okiem doświadczonych trenerów sprzedaży;
  • Nowoczesny sprzęt niezbędny do wykonywania zleconych zadań;
  • Możliwość wykorzystywania na co dzień języka obcego, który dobrze znasz.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prac stacjonarna w biurze w Warszawie lub home office
  • Możliwość wsparcia przy relokacji

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management