Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Stranda Sp.z.o.o.

Pierkunowo, k. Giżycko, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie polityki sprzedażowo - marketingowej zgodnie z założonymi budżetami oraz zatwierdzonymi planami marketingowymi
  • prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych i w Internecie
  • analiza efektywności kampanii oraz czynników wpływających na skuteczność działań,
  • współpraca z mediami i portalami branżowymi
  • opracowywanie materiałów niezbędnych do realizacji określonych kampanii marketingowych (plakatów, ulotek, tekstów reklamowych)
  • przygotowywanie promocji produktów i strategii sprzedaży
  • poszukiwanie nowych możliwości poszerzania oferty
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert
  • Dążenie do maksymalizowania przychodów ze świadczonych usług,
  • Przygotowywanie raportów wyników sprzedażowych
  • Przeprowadzanie spotkań sprzedażowych i wizji lokalnych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie umów dla klientów
  • Nadzór nad eventami

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktycznej znajomości zagadnień z obszaru e-commerce,
  • znajomości rynku oraz różnych kanałów dystrybucji,
  • doskonała znajomość Internetu od strony praktycznej i technicznej,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywana relacji z klientami,
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętność pracy w grupie.
  • nastawienia na osiąganie wysokich wyników;
  • umiejętności pracy w zespole oraz doskonałej organizacji pracy własnej;
  • dyspozycyjności i samodzielności.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • motywujący system wynagradzania.

Prezentacja firmy

Stanica Wodna STRANDA <br/>Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Reklama / Komunikacja