Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

News Monitor Sp. z o.o.

60-818 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która już od 20 lat monitoruje niemieckie media. Do naszych klientów należą największe niemieckie instytucje państwowe i prywatne przedsiębiorstwa, do których codziennie trafiają nasze prasówki. Jako pierwsi stworzyliśmy autorski system komputerowy pozwalający na efektywne monitorowanie wszystkich mediów. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich zadań będzie należało:

• Obsługa handlowo- marketingowa istniejących klientów na terenie Polski, pozyskiwanie nowych klientów oraz monitorowanie rynku,

• opracowywanie i składanie ofert handlowych,

• dbanie o wizerunek firmy,

• doradztwo w zakresie indywidualnych rozwiązań dla klientów,

• współpraca z zespołem mająca na celu ciągłe doskonalenie naszych usług,

• planowanie i wdrażanie metod promocji.

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży B2B,

• zainteresowanie zagadnieniami związanymi z branżą mediów i public relations,

• kreatywności i innowacyjności w codziennych zadaniach,

• zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji,

• dobra organizacja czasu pracy,

• komunikatywność,

• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych,

• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,

• znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Oferujemy:

• umowę o pracę z dodatkowym pakietem socjalnym (ubezpieczenie medyczne LuxMed i karta MultiSport),

• pracę w międzynarodowym zespole,

• możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Prosimy o dołączenie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

News Monitor jest firmą wchodzącą w skład grupy Breitenbach Media... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Inne