Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

DataConsult Sp. z o.o.

30-443 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy ?

DataConsult Sp. z o.o. znajduje się w czołówce polskich dostawców systemów klasy WMS. Specjalizujemy się we wdrożeniach rozwiązań logistycznych w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Gdzie pracujemy?

Siedziba firmy mieści się w nowoczesnym biurze, zlokalizowanym przy ul. Korbońskiego 14C w Krakowie.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osoby ambitnej, nastawionej na ciekawą i pełną wyzwań pracę. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – dobrze trafiłeś!

Twoje zadania ?

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów - identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów
  • Analiza rynku i monitorowanie najnowszych trendów oraz działań konkurencjii
  • Budowanie i rozwijanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Realizacja ustalonych działań telemarketingowych
  • Aktywne współtworzenie, wdrażanie i realizacja planów marketingowych
  • Obsługa strony internetowej oraz aktywne budowanie pozytywnego wizerunku w mediach społecznościowych (Linkedin, Facebook)
  • Koordynacja kampanii reklamowych
  • Działania marketingowe w zakresie organizacji eventów, wydarzeń branżowych i sprzedażowych
  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Poczucia humoru
  • Wykształcenia wyższego
  • Minimum rocznego doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i marketingu lub podobnym
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Kreatywności oraz inicjatywy, zmysłu estetycznego
  • Zaangażowania i bardzo dobrej organizacjii pracy
  • Samodzielności w działaniu
  • Łatwości w tworzeniu i redagowaniu tekstów
  • Umiejętności poruszania się po internecie, mediach społecznościowych
  • Znajomości zagadnień komunikacji marketingowej – internetowej i tradycyjnej

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów
  • Pracę w silnej i stabilnej na rynku firmie
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Komfortowe i nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Szansę na rozwój
  • Wyjazdy integracyjne
  • Prywatną opiekęmedyczną
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia

Prezentacja firmy

KIM JESTEŚMY? <br/> <br/>Doskonałe połączenie wiedzy logistycznej i info... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż, Praca Marketing / PR / Social Media