Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Language Link Usługi Językowe

30-084 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Zakres podstawowych obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- opieka nad obecnymi klientami i rozwój współpracy z nimi
- przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
- opracowywanie i realizacja działań marketingowych
- udział w przygotowywaniu i aktualizacji materiałów marketingowych
- monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- biegła znajomość programów pakietu Office i praktyczna umiejętność pracy z Internetem
- wysoka kultura osobista i miła aparycja
- dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność, samodzielność, asertywność, komunikatywność i chęć budowania trwałych relacji z klientami

Prezentacja firmy

Biuro Tłumaczeń Language Link to nowoczesna firma oferująca usługi tłuma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management