Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu (home office)

Dolnośląskie, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym klientem jest firma produkcyjna działająca w branży tworzyw sztucznych. Spółka posiada zagraniczny kapitał i duże plany rozwojowe. Jeśli myślisz o pracy w międzynarodowym środowisku i chcesz aby praca którą wykonujesz miała duży wpływ na działalność firmy - ta oferta jest dla Ciebie. Praca w niej daje Ci możliwość spełniania się każdego dnia na samodzielnym stanowisku i możliwość samorealizacji i rozwoju.

Do Twoich obowiązków należeć będzie

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą
• Realizację planów sprzedażowych oraz efektywności realizowanych zadań
• Utrzymywanie kontaktów w klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy w kraju i za granicą
• Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych i działań wizerunkowych
• Przygotowywanie ofert handlowych i materiałów marketingowych

Nasz Klient Zapewnia

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
• Możliwość pacy home office
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju w globalnych strukturach
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Szkolenia stanowiskowe i produktowe

U Kandydatów zwracamy uwagę na

• Wykształcenie wyższe (chemia i pokrewne) wraz ze znajomością rynku polioli / poliuretany
• Doświadczenie w sprzedaży i analizie rynków
• Doświadczenie w dziale marketingu
• Bardzo dobrą znajomość angielskiego
• Umiejętność organizacji własnej pracy
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
• Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy / Location Dolnośląskie

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji