Specjalista ds. Sprzedaży i Marketing

PHIN Consulting Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• sprzedaż usług doradczych oferowanych przez firmę
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
• prowadzenie spotkań biznesowych i prezentacji dla klientów
• prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
• przeprowadzanie rozpoznania i analizy potrzeb doradczych
• analiza danych i potrzeb rynkowych związanych z działalnością doradczą firmy
• inicjowanie realizacji nowych usług firmy w obszarze doradztwa biznesowego
• przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań
• budowanie i utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami i partnerami firmy
• osiąganie założonych celów sprzedażowych i realizowanie planu sprzedaży
• kreowanie właściwego wizerunku firmy, reprezentowanie na wydarzeniach branżowych – konferencje, kongresy, targi

Wymagania

• wykształcenie wyższe (minimum tytuł licencjata/inżyniera)
• wysoki poziom świadomości biznesowej
• doświadczenie w sprzedaży usług biznesowych
• wiedza z zakresu funduszy UE (dodatkowy atut)
• bardzo dobre zdolności interpersonalne, elastyczność, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
• umiejętności negocjacyjne, współpracy w zespole, kreatywność
• doskonałe zdolności organizacyjne
• zdolność pracy w sytuacjach stresowych
• biegła znajomość obsługi pakietu Office
• czynne prawo jazdy kat. B
• znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)

Prezentacja firmy

PHIN Consulting Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma w branż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne