Opis stanowiska pracy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Poszukujemy ambitnej, zaangażowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i administracji

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów przy współpracy z pracownikami sprzedaży zewnętrznej.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, magazynowej.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiegu dokumentów.
  • Utrzymywanie niezbędnego kontaktu z klientami i dostawcami.
  • Przygotowywanie poczty do centrali i do klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość materiałów budowlanych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Inicjatywa i zaangażowanie.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Znajomość środowiska MS Office (Excel).
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną.
  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.
  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multi Sport.

Prezentacja firmy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta