Specjalista ds. sprzedaży - Hardware

LSI Software S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży. Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia niezbędne do pracy, nieustająco rozwijasz się m.in. dzięki profesjonalnym szkoleniom. Każdego dnia spotykasz w swoim biurze sympatycznych ludzi i pijesz pyszną, świeżo mieloną kawę. A po pracy korzystasz z atrakcyjnego pakietu socjalnego – jedziesz na wybrane przez siebie zajęcia sportowe, taneczne czy basen. Prawda że brzmi wspaniale? Zatem zapraszamy do LSI Software!

Szukamy kandydata, który:

  • Posiada doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca. Mile widziane w jednej z branż: IT (firma produkująca lub dystrybuująca software lub hardware), retail, logistyka.
  • Ma doświadczenie w pozyskiwaniu klienta B2B
  • Posiada doświadczenie w przygotowaniu przetargów
  • Posługuje się językiem angielskim na poziomie minimum B2
  • Posiada doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Ma czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne.

Z nami będziesz mógł:

  • aktywnie pozyskiwać klientów oraz sprzedawać nasze produkty hardware’owe
  • kompleksowo przygotowywać prezentacje handlowe i oferty
  • budować i utrzymywać pozytywne relacje biznesowe z klientami
  • monitorować rynek
  • obsługiwać pozyskanych klientów

Otrzymasz od nas:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w dynamicznie rozwijanych projektach
  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karnet do obiektów sportowych, ubezpieczenie grupowe), Owocowe Poniedziałki, piątkowe Pizza Day.

Dołącz do nas!

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management