Specjalista ds. sprzedaży - Handlowiec - Account Manager

PRD Investments

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów i usług z dziedzin: marketingu, branży eventowej, e-commerce
- pozyskiwanie nowych Klientów
- obsługa posprzedażowa Klientów
- przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie rozmów biznesowych
- doradzanie Klientom w zakresie optymalnych rozwiązań dotyczących marketingu internetowego
- możliwe wyjazdy do klientów

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole
- narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań
- biuro zlokalizowane w pobliżu centrum Warszawy (niedaleko CH Arkadia)
- atrakcyjne prowizje od sprzedaży
- pracę od pon. do pt. w godzinach 10:00 do 18:00

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży
- umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
- mile widziana znajomość branż: marketingu, IT,
- komunikatywność i otwartość

Prezentacja firmy

Portal sprzedaży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media