Specjalista ds. Sprzedaży Eventów Poznań

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta właściciela sieci luksusowych kurortów z lokalizacją w pasie nadmorskim poszukujemy:

Specjalisty ds. sprzedaży B2B branża eventowa

Lokalizacja: Poznań

Szukamy mobilnej osoby z doświadczeniem sprzedażowym w branży eventowej, która lubi kontakt z Klientami i rozumie ich potrzeby.

Twoje zadania to:

  • Aktywny kontakt i pozyskiwanie klientów, partnerów oraz firm zainteresowanych wypoczynkiem lub pobytem biznesowym w naszych ośrodkach
  • Przygotowywanie i budżetowanie ofert
  • Spotkania, negocjacje handlowe i finalizacja umów
  • Współpraca z zespołem pomoc w przygotowywaniu organizowanych imprez i wydarzeń
  • Rozliczanie budżetów
  • Sporządzanie sprawozdań

Wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Świadomość biznesowa
  • Umiejętność budowania relacji z klientami, doświadczenie sprzedażowe poparte sukcesami
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Mobilność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, prezentacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Pakiet benefitów, kartę Multisport

Jeśli spełniasz wymagania i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do skierowania CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Jeśli znasz osobę, która szuka takiej oferty przekaż informacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.