Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Agencja Doradztwa Personalengo HRK S.A. dla jednego ze swoich klientów znanej firmy produkcyjnej z sektora inżynieryjnego poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Prowadzenie i rozwój sprzedaży krajowej produktów firmy
  • Obsługę obrotu towarowego z klientami
  • Budowanie sieci dystrybucji  na rynku krajowym, pozyskiwanie i utrzymywanie Klientów,sporządzanie ofert handlowych
  • Negocjacje umów i warunków handlowych, warunków współpracy
  • Doradztwo techniczne i handlowe w zakresie produktów firmy
  • Organizację i uczestnictwo w targach, wyjazdach handlowych
  • Badanie potrzeb rynku krajowego w zakresie nowych produktów i usług

Wymagania:

  • Wykształcenia min. średniego (preferowane techniczne)
  • Znajomości języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do podróży służbowych, dyspozycyjności
  • Samodzielności, kreatywność i konsekwencji w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Pakiet benefitów, min: opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Stabilną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę w pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.