SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (DZIAŁ EXPORTU) z jęz. francuskim

KL Trade Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Importer akcesoriów GSM poszukuje

kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Ursus

Jeżeli szukasz stałej pracy w strukturach sprzedaży rzetelnej firmy o wysokiej pozycji rynkowej w swojej branży - prześlij nam swoje CV.

Oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • biegłej znajomości języka FRANCUSKIEGO
  • umiejętności nawiązywania kontaktów przez telefon
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami
  • silnej motywacji do pracy
  • konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
  • wysokiej kultury osobistej
  • miłego głosu, dobrej dykcji oraz nienagannej wymowy
  • samodzielności i kreatywności
  • mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży

Zadania:

  • obsługa klientów zagranicznych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • zarządzanie kontaktami z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • raportowanie efektów pracy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • premiowanie sprzedaży
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Prezentacja firmy

KL TRADE Sp z o.o. to jeden z czołowych producentów i importerów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing