SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY docelowo KIEROWNIK ODDZIAŁU W BIELSKU - BIAŁEJ

Seka S.A

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

• pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż usług SEKA S.A.
• utrzymywanie relacji ze stałymi klientami wg określonych standardów
• planowanie oraz skuteczna realizacja działań handlowych i rozwojowych
• reprezentowanie Firmy i kreowanie pozytywnego wizerunku SEKA S.A.
• raportowanie efektów swoje pracy i zespołu
• zarządzanie oddziałem w Bielsku - Białej

Nasze oczekiwania
• wykształcenie wyższe
• minimum – 4 lata doświadczenia w skutecznej sprzedaży – sektor B2B
• umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
• umiejętności zarządzania ludźmi i inspirowania ich do działania
• wytrwałość i nastawienie na sukces
• doskonałe umiejętności interpersonalne oraz dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kat. B + własny samochód

Wymagania

• odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w renomowanej i rozwijającej się Firmie
• stabilne warunki zatrudnienia
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• bogaty pakiet socjalny i opiekę zdrowotną

Prezentacja firmy

Nadzór, Ochrona Środowiska, Szkolenia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management