Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Sprzedaży Części

Miejsce pracy: Września, Gniezno, Słupca, Pleszew, Jarocin, Środa Wielkopolska, Poznań

OFERUJEMY

  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • System kursów oraz szkoleń stanowiskowych

NASZE OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wiedza z zakresu automatyki i pneumatyki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizowanie planów sprzedażowych i marketingowych
  • Budowanie bazy nowych Klientów
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi Kontrahentami
  • Sprawowanie pieczy nad zamówieniami i towarem

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy