Specjalista ds. sprzedaży (branża budowlana)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (okres próbny - 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • Pracę bezpośrednio u producenta technik osłonownych
  • Interesującą pracę w przyjemnej atmosferze
  • Narzędzia niezbędne do pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna - Lux Med, karta Multisport)
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego
  • Tworzenie strategii sprzedażowej od podstawy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B oraz B2C - ok. 2 lat
  • Doświadczenie w sprzedaży w terenie
  • Kontakt i doświadczenie z lokalnym rynkiem budowlanym
  • Wyobraźnia techniczna, umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom B1)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera oraz programu MS Excel
  • Komunikatywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz utrzymywanie stałych relacji z Klientami (m.in. inwestorami oraz z Klientem końcowym, indywidualnym)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert dla Klientów
  • Monitorowanie podległego rynku
  • Bieżące raportowanie swoich działań
  • Udział w targach branżowych i dniach otwartych

Miejsce pracy: Wrocław + okolice

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials