Specjalista ds. sprzedaży (back office)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Wynagrodzenie: 5500 - 6500 zł brutto/ miesiąc

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z firmą Klienta
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o zasięgu globalnym
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Wynagrodzenie do 6500 zł brutto/ miesiąc
  • Premia roczna do dwukrotności wynagrodzenia miesięcznego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań (komputer, telefon)
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość programu SAP lub innego programu gospodarki magazynowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Obsługa sprzedaży w programie SAP
  • Awizacja dostaw w systemach awizacyjnych online do Klientów
  • Sporządzanie raportów i analiz na polecenie przełożonego
  • Ścisła współpraca z operatorami logistycznymi w zakresie wysyłek i reklamacji
  • Aktywna obsługa mailowa oraz telefoniczna klienta w zakresie back office
  • Kontakt z centralą firmy w zakresie dostaw

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy