Specjalista ds. sprzedaży B2B z jęz. angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:

  • sprzedaż B2B produktów wysokiej klasy na rynku europejskim,
  • obsługa stałych klientów i pozyskiwanie nowych,
  • budowanie trwałych relacji sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • prowadzenie monitoringu konkurencji,
  • raportowanie realizowanych działań,
  • praca w głównej mierze w biurze, okazjonalnie - delegacje.

Wymagania Pracodawcy:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B i obsłudze klienta w branży lakierniczej lub samochodowej - wymóg konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową z klientami (minimum B2),
  • gotowość do odbywania okazjonalnych podróży służbowych na terenie Europy,
  • sprawna obsługa programów pakietu MS Office (Word, Outlook, Excel).

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę stałą bezpośrednio u Pracodawcy - dużej organizacji o ugruntowanej pozycji,
  • wysoką podstawę wynagrodzenia oraz prosty i korzystny system premiowy,
  • pracę z atrakcyjną jakościowo ofertą produktów klasy premium,
  • perspektywy awansu w rozwijającej się organizacji,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,
  • benefity pozapłacowe.

Numer referencyjny: KAM/TAP/06.20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.