Specjalista ds. sprzedaży - automatyka hotelowa

LSI Software S.A.

93-120 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Z nami będziesz:

  • sprzedawać nowoczesne rozwiązania dla hoteli np. sterowanie wentylacją, klimatyzacją, oświetleniem, kontrole dostępu on-line, monitoring, systemy przywoławcze itp.
  • sprzedawać rozwiązania, które integrują sterowanie systemami i urządzeniami hotelowymi.
  • kontakt z osobami decyzyjnymi w branży hotelowej, w kontekście inteligentnego budynku hotelowego.
  • aktywnie pozyskiwać klientów oraz sprzedawać nasze produkty do branży hotelarskiej
  • kompleksowo przygotowywać prezentacje handlowe i oferty
  • budować i utrzymywać pozytywne relacje biznesowe z klientami
  • monitorować rynek
  • obsługiwać pozyskanych klientów

 Miejsce pracy: Warszawa, oddział LSI Software S.A.

Wymagania

Szukamy kandydata, który:

  • posiada doświadczenie w sprzedaży systemów teletechnicznych takich jak: kontrola dostępu, systemy CCTV, systemy pożarowe, centrale telefoniczne, telewizja itp.
  • posiada doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • posiada doskonałe zdolności komunikacyjne
  • jest samodzielny w realizacji powierzonych zadań
  • posiada umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • jest gotowy do wyjazdów służbowych i ma czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi