Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager - sektor B2B)

JM elektronik Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Jesteśmy firmą działającą od niemal 30 lat. Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji elektroniki, a nasz nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się w Zabrzu. Ponad połowa naszej produkcji trafia do Klientów zagranicznych, głównie z krajów skandynawskich, Niemiec, Austrii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

W związku z dynamicznym wzrostem liczby Klientów rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
www.jm-ems.pl

Jesteśmy firmą działającą od niemal 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą, które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

W związku z dynamicznym wzrostem liczby Klientów i prowadzonych projektów rekrutujemy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

(ACCOUNT MANAGER – SEKTOR B2B)

Główne zadania:

  • Realizacja powierzonych planów sprzedaży
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych Klientów w kanale B2B
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy
  • Prowadzenie wdrożeń / długofalowych projektów z Klientami
  • Ciągłe dążenie do poprawy satysfakcji Klientów
  • Wizyty u Klientów
  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych Klientów i działań konkurencji

Wymagania:

  • Preferowane min. 3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub sprzedaży B2B
  • Umiejętność prowadzenia wdrożeń / długofalowych projektów z Klientami
  • Znajomość branży oświetleniowej LED będzie atutem lecz nie jest wymagane
  • Wykształcenie średnie/wyższe elektroniczne lub pokrewne będzie atutem lecz nie jest wymagane
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i analitycznego myślenia
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w siedzibie firmy, z aktywnym wsparciem Menedżerów Produktów i Koordynatorów ds. Sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o przesłanie CV zawierającego informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Administratorem danych jest JM elektronik sp. z o.o. (Gliwice, ul. Karolinki 58, tel. +48 32 339 69 00)

Dane przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji, przez okres 6 m-cy od dnia złożenia aplikacji.

Jeżeli wyrażona została zgoda, dane przetwarzane będą także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji do czasu jej cofnięcia, do czego macie Państwo prawo w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem.

Odbiorcami danych będą podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług informatycznych.

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: