Specjalista ds. Sprzedażny Szkoleń

Qprogress

Nadarzyn, 05-830, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za realizację celów sprzedażowych.

Główne zadania to:

- sprzedaż usług szkoleniowych przez telefon;

- pozyskiwanie nowych kontrahentów;

- budowanie dobrych relacji z aktualnymi klientami;

Godziny i miejsce pracy (możliwa praca zdalna) do ustalenia.

Wymagania

Doświadczenie w pracy w telemarketingu - 2 lata;

Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej - 1 rok;

Samodzielność w działaniu;

Wysoka umiejętność organizacji czasu pracy

Biegła znajomość internetu i podstawowych aplikacji.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń zamkniętych dla osób, które z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta