Specjalista ds. Sprawozdawczości

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1171904

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży retail, zlokalizowanej w centrum Poznania - poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprawozdawczości.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie rocznych i miesięcznych jednostkowych sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF (9 spółek)
  • Przygotowanie kalkulacji i księgowanie wybranych rezerw, sporządzanie i księgowanie wyceny instrumentów finansowych oraz obliczanie i księgowanie podatku odroczonego
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współpraca z audytorem zewnętrznym oraz doradcami Spółki
  • Wsparcie w tworzeniu kontroli wewnętrznych w Księgowości
  • Przygotowanie sprawozdania do Instytucji Zewnętrznych (GUS, NBP)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (obszar: finansów i rachunkowości lub ekonomii)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz MSSF
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Znajomość obsługi programu SAP-FI – mile widziane

Klient oferuje stabilne miejsce zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę, oraz szeroki pakiet benefitów, a w tym:

  • Premię kwartalną
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Pracę w trybie hybrydowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland