Specjalista ds. Sprawozdawczości Zarządczej

Warszawa, mazowieckie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada wykształcenie wyższe (preferowane matematyka, fizyka, metody ilościowe, bankowość),
  • posiada przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarach powiązanych z dostarczaniem danych i raportowaniem,
  • bardzo dobrze zna język przetwarzania danych SQL i relacyjne bazy danych,
  • jest umysłem ścisłym, ma wysoką zdolność analitycznego myślenia,
  • posiada wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • odznacza się inicjatywą w działaniu, dokładnością i samodzielnością.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • analizie wymagań biznesowych klientów wewnętrznych Banku,
  • pobieraniu, przetwarzaniu i integracji danych z hurtowni danych,
  • udziale w projektach rozwoju baz danych prowadzonych w banku,
  • tworzeniu dokumentacji technicznej umożliwiającej dalszy rozwój i eksploatację oprogramowania
  • tworzeniu i automatyzacji raportów na potrzeby zarządzania Bankiem
  • współpracy z klientem wewnętrznym w celu dostarczania mu danych z hurtowni
  • dbałości o wysoką jakość raportowanych danych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dynamiczne środowisko pracy,
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie i wiele innych),
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka , Praca Bankowość , Praca IT - Bazy danych