Specjalista ds. Specyfikacji z językiem niemieckim

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Interesująca propozycja współpracy w międzynarodowym zespole w obszarze jakości dla osób posiadających doświadczenie w branży food, ze znajomością języka niemieckiego.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta, lidera na rynku Polskim w kategorii produktów spożywczych poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Specyfikacji z językiem niemieckim.

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Współudział w realizacji projektów z obszaru wdrażania nowych produktów, praca w międzynarodowym zespole w obszarze jakości,
  • Tworzenie kart i specyfikacji produktowych, weryfikacja poprawności w oparciu o obowiązujące prawo żywnościowe,
  • Zapewnienie prawidłowej dystrybucji i komunikacji wymagań oraz obowiązujących specyfikacji Klientów marek prywatnych wśród zainteresowanych działów,
  • Dbanie o ryzyko związane z jakością i bezpieczeństwem żywności poprzez prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
  • Aktualizacja istniejących już specyfikacji, udział w audytach,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w organizacji, R&D, dział sprzedaży.

Profil kandydata

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym,
  • Znajomość prawa żywnościowego na terenie Polski i Niemiec,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze jakości w firmie z branży food,
  • Znajomość technologii produkcji żywności,
  • Znajomość programu SAP (mile widziana)
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet benefitów, opieka medyczna, pakiet świadczeń socjalnych,
  • Praca w systemie hybrydowym,
  • System szkoleń rozwojowych, lekcje języków obcych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej marce na rynku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page