Specjalista ds. Social Media

Lokomotywa

Poznań, 60-554, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Studio Lokomotywa – Social Media

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wraz z intensywnym rozwojem firmy i wzrostem zapotrzebowania na działania w obszarze Social Media, wzmacniamy nasze mocy w tym fascynującym obszarze marketingowych możliwości!
Czekamy na twoją energie i pomysłowość. Aplikuj do naszej firmy i przyjdź na spotkanie, aby przekonać się osobiście, że praca u nas to szansa na Twój osobisty rozwój.

Twoje zadania:
-Kreowanie strategii i wdrażanie jej we wszystkich kanałach social media oraz tworzenie przyszłych kierunków rozwoju w tym zakresie

-Tworzenie angażującej treści oraz reagowanie na zachowania użytkowników w kanałach social media

-Tworzenie kampanii reklamowych oraz prowadzenie konkursów

-Angażowanie użytkowników poprzez kreowanie i planowanie akcji marketingowych

-Analizowanie użytkowników w celu optymalizacji działań marketingowych

-Badanie ruchu na stronie www i wnioskowanie nowych rozwiązań

-Analiza działań konkurencji i tendencji rynkowych

-Bieżący monitoring i raportowanie efektów wdrażanych działań

Oferujemy:
-pracę w niezwykle ciekawej i rozwojowej branży internetowej
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00
-szkolenia i możliwość rozwoju
-umowa zlecenie w okresie próbnym z możliwością przejścia na umowę o pracę
-fajna lokalizacja, centrum Poznania
-komfortowe warunki, praca w kameralnej atmosferze
-super zespół!

Wymagania

Oczekujemy:
-Doświadczenia na podobnym stanowisku, minimum roczne.

-Znajomości zagadnień z obszaru social media, w tym umiejętność koordynacji kampanii za pomocą dostępnych narzędzi reklamowych

-Znajomości narzędzi Google Analytics, AdSense, Trends,Google Trends i Sotrender

-Znajomości języka angielskiego

- Lekkiego pióro

- Znajomości Photoshopa

-Pasji do Social Media i nowinek technologicznych

-Entuzjazmu i samodzielności w działaniu

Mile widziane:
-Ciekawe projekty Social Media w portfolio

-Umiejętność edycji oraz montowania wideo

Prezentacja firmy

Fascynacja internetową rzeczywistością plus reklamowe zamiłowania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media